0

LENOVO YOGA 500-14ISK SARJ SORUNU AÇILMAMA SORUNU

LENOVO YOGA 500-14ISK MODEL ULTRABOOKLARIN KRONİK SARJ SORUNLARI YAŞANMAKTADIR.EGER SİZİNDE LENOVO ULTRabook YOGA 500-14 MODEL CİHAZINIZIN BATARYASI SARJ OLMUYORVE ELEKTRIK ALMIYORSA VEYA SARJA TAKTIGINIZDA 10-15 DK SONRA CİHAZINIZ ENERJİ ALIP ACILIYORSA BU TİP SORUNUN ÇÖZÜMÜNÜ FSB NOTEBOOK OLARAK PROFESYONEL EKİBİMİZ TARAFINDAN EKONOMİK VE HIZLI OLARAK SUNULMAKTADIR.BU KONUYLA ALAKALI TANITIM VİDEOMUZU ALTTAKİ VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Lenovo YOGA 500 Anakart Tamiri

Notebook Anakart’ları üzerlerindeki binlerce devreden oluşmaktadır ve bu devreleri tamamlayan mosfedler, çipsetler, besleme üniteleri gibi elektronik parçalar bulunmaktadır.
Yüksek (dengesiz) voltaj , Notebook anakartlarına sıvı teması , oksitlenme , dış etkenler ve darbeler , aşırı ısınma gibi etkenler ile Laptoplarınıza anakart arızası vermektedir.
Bir diğer arıza ise Notebook şarj soketi arızasıdır. Bu arızanın %90 sebebi ise Notebook şarja takılı iken yan çevrilmesi, darbe almasıdır.
Yukarıda belirttiğim arızalar ile karşılaşılması durumunda Notebook tamiri bölümümüz ile irtibata geçerek arıza kaydı bırakmanız yeterli olacaktır.Lenovo YOGA 500 Notebook Hdd Tamiri
Lenovo YOGA 500 Notebook Menteşe Tamiri
Lenovo YOGA 500 Notebook Cover Tamiri
Lenovo YOGA 500 Notebook Çerçeve Tamiri
Lenovo YOGA 500 Notebook Kasa Tamiri
Lenovo YOGA 500 Notebook Ekran Tamiri ve Değişimi
Lenovo YOGA 500 Notebook Soket Tamiri
Lenovo YOGA 500 Notebook Besleme Tamiri
Lenovo YOGA 500 Notebook Fan Tamiri
Lenovo YOGA 500 Notebook Chipset Değişimi
Lenovo YOGA 500 Notebook Ekran Kartı Tamiri
Notebook Ene Entegre Tamiri
Notebook Eprom Entegre Tamiri

https://www.youtube.com/watch?v=2veelnexi3A

  • Write By: admin
  • Published In: ROOT
  • Created Date: 2019-04-29
  • Hits: 483
  • Comment: 0

Etiketler:

Leave A Comment